Vásároljon legalább 11.000 Ft-ért, és mi álljuk a szállítási díjat!

LOLIGRIP 500 MG/200 MG/25 MG POR BELSŐLEGES OLDATHOZ - 8X

  • LOLIGRIP 500 MG/200 MG/25 MG POR BELSŐLEGES OLDATHOZ - 8X

8 tasak rumos ízű por belsőleges oldathoz.

A készítmény hatóanyagai tasakonként: 500 mg paracetamol, 200 mg aszkorbinsav (C-vitamin) és 25 mg feniramin-maleát.

Javallatok:

Lázzal és/vagy fájdalommal járó megfázás (orrnyálkahártya- és garatgyulladás), rövid távú tüneti kezelésére és enyhítésére szolgál felnőtteknél és 15 éves vagy idősebb serdülőknél.

Alkalmazás:

Oldja fel a tasak tartalmát egy pohár hideg vagy meleg vízben és azonnal igya meg.

Adagolás:

A készítmény ajánlott adagja 1 tasak naponta 2-3 alkalommal, azonban két alkalmazás között legalább 4 óra teljen el.

A maximális napi adag 6 tasak (3 g paracetamol).

Májkárosodás és/vagy vesekárosodás esetén ettől eltérő adagolásra van szükség.

Írjon véleményt a termékről

Megjegyzés: HTML kódok nem engedélyezettek!
    Rossz           Jó

A kép csak illusztráció.

Készleten
  • Cikkszám: SAJAT1023524
  • Kiszerelés: 8x
  • Egységár: 245,50 Ft/db
  • 1.964 Ft


 

Copyright Kígyó Webpatika © 2019
Created by Ricci

simplepay