Menü
Bevásárlókosara

JUTAVIT C-VITAMIN 500 MG + D3 + ZN + CSIPKEBOGYÓ FILMTABLETTA - 100X

JUTAVIT C-VITAMIN 500 MG + D3 + ZN + CSIPKEBOGYÓ FILMTABLETTA - 100X
JUTAVIT C-VITAMIN 500 MG + D3 + ZN + CSIPKEBOGYÓ FILMTABLETTA - 100X
  • Model: SAJAT1029065
  • Kiszerelés: 100X
  • Egységár: 22,90 Ft/db
  • Készlet: Elérhető
Ár:
2.290 Ft
Nettó ár: 2.290 Ft

Nyújtott kioldódású C-Vitamin étrend-kiegészítő készítmény D3-vitaminnal, cinkkel és csipkebogyó kivonattal, amely fokozatosan adagolja a szervezetünk számára a C-vitamint.

A C-vitamin, D3-vitamin és cink hozzájárul az immunrendszer normál működéséhez.

A C-vitamin továbbá hozzájárul a fáradtság és kifáradás csökkentéséhez, a sejtek oxidatív stresszel szembeni védelméhez, a normál pszichológiai funkció fenntartásához, az idegrendszer normál működéséhez. 

Fokozza a vas felszívódását, továbbá hozzájárul a megfelelő kollagén képződéshez és ezen keresztül az erek, a bőr, a fogak, fogíny, porcok, csontok normál állapotának fenntartásához.

A D3-vitamin hozzájárul a kalcium és foszfor normál felszívódásához/hasznosulásához, a vér kalciumszintjének fenntartásához, az egészséges csontozat, izomfunkció, normál fogazat fenntartásához, valamint szerepet játszik a sejtosztódásban.

Adagolás: 

Napi 1 filmtablettát folyadékkal egészben lenyelni.

Figyelmeztetés:

Kisgyermekek elől elzárva tárolandó.

Az ajánlott napi fogyasztási mennyiséget ne lépje túl.

Az étrend-kiegészítő fogyasztása nem helyettesíti a kiegyensúlyozott, vegyes étrendet és az egészséges életmódot.

A kockázatokról és mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét. A kép csak illusztráció.

Az év minden napján nyitva
Az év minden napján nyitva
bármikor kényelmesen és gyorsan vásárolhat.
Ingyenes házhozszállítás
Ingyenes házhozszállítás
24 990 Ft feletti vásárlás esetén
150 éve az Önök egészségéért
150 éve az Önök egészségéért
Az év minden napján nyitva vagyunk
Biztonságos vásárlás
Biztonságos vásárlás
Bankkártyával a SimplePay-en keresztül, vagy utánvéttel.