Menü
Bevásárlókosara

ANAFTIN BABY FOGÍNYGÉL - 10 ML

ANAFTIN BABY FOGÍNYGÉL - 10 ML
ANAFTIN BABY FOGÍNYGÉL - 10 ML
  • Model: SAJAT1023373
  • Kiszerelés: 10ML
  • Egységár: 429,00 Ft/ml
  • Készlet: Elérhető
Ár:
4.290 Ft
Nettó ár: 4.290 Ft

Bioadhezív gél, szájüregben történő alkalmazásra.

Rövid idő alatt láthatatlan filmet képez, amely megvédi az ínyt a kellemetlen érzéstől és a fájdalomtól.

Természetes összetevői révén segít csökkenteni az érintett területek fájdalmát és a kipirulást.

Az applikátor szilikonszálai masszírozzák az ínyt, ezáltal enyhítik a fogzással járó kellemetlen érzést és egyéb tüneteket.

Használata:

Alkalmazzon kellő mennyiségű gélt az érintett terület lefedéséhez, majd finoman masszírozza az ínyt az applikátorral.

A gélt ajánlott étkezések után és alvás előtt alkalmazni, mert ez elősegíti a filmképződést és tartósan enyhíti a baba fájdalmát.

Használja olyan gyakran, ahogy szükséges. A csavaros kupakot minden használat után vissza kell helyezni.

A gél újabb alkalmazását akadályozó esetleges termékmaradványokat el kell távolítani.

A kockázatokról és mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét. A kép csak illusztráció.

Az év minden napján nyitva
Az év minden napján nyitva
bármikor kényelmesen és gyorsan vásárolhat.
Ingyenes házhozszállítás
Ingyenes házhozszállítás
24 990 Ft feletti vásárlás esetén
150 éve az Önök egészségéért
150 éve az Önök egészségéért
Az év minden napján nyitva vagyunk
Biztonságos vásárlás
Biztonságos vásárlás
Bankkártyával a SimplePay-en keresztül, vagy utánvéttel.